Понад 10 тис. першокласників—дітей залізничників до початку навчального року отримають від Укрзалізниці шкільні ранці

27 серпня 2019, 15:02

Понад 10 тис. першокласниківдітей працівників Укрзалізниці отримають подарунки до 1 вересня. Напередодні Дня знань Укрзалізниця приготувала кожному з них шкільний ранець, у якому є необхідне приладдя для навчання та творчості.

Дарувати до 1 вересня шкільне приладдя першокласникам в Укрзалізниці стало традицією. Третій рік поспіль правління товариства ухвалює рішення підтримувати своїх працівників у період підготовки дітей до школи, аби зменшити витрати родин на навчальні потреби.

У рюкзаках, що відрізняються за кольором і оформленням для хлопчиків та дівчат, діти знайдуть усе необхідне для навчання. Працівники Укрзалізниці, які незабаром поведуть своїх дітей до першого класу, вже почали отримувати подарунки.

Закупівлю подарунків на суму 12,7 млн грн філія «Центр сервісного забезпечення» АТ «Укрзалізниця» здійснила через систему ProZorro. Для прискорення закупівлі було оголошено п’ять тендерів на загальну очікувану вартість 13 млн грн. За результатами проведених аукціонів компанії вдалося зекономити 300 тис. грн. Середня вартість одного подарунка становила 1155 грн.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?