Понад 135 тисяч дітей залізничників отримають подарунки від Укрзалізниці

20 грудня 2018, 12:54

З нагоди Новорічних і Різдвяних свят подарунки від Укрзалізниці отримають понад 135 тис. дітей працівників компанії. Укрзалізниця підготувала для них традиційні набори солодощів і канцтоварів.

«Ми вже другий рік поспіль готуємо такі подарункові новорічні набори, адже вважаємо дітей із сімей залізничників частиною нашого великого колективу. Привітати малечу — і соціальна відповідальність компанії перед її працівниками, і природна потреба подарувати дітлахам маленьке диво в ці святкові дні», — розповів член правління Укрзалізниці Желько Марчек. Він також додав, що кошти на придбання дитячих подарунків закладаються ще на етапі формування фінплану компанії відповідно до рішення правління.

Оригінальні пакунки виготовлені у вигляді поїзда з використанням технології «Доповнена реальність». Вони оздоблені відеопривітанням з Новим роком і прикрашені логотипом Укрзалізниці.

Вартість кожного подарункового набору цьогоріч становить 138 грн. До їх складу увійшли солодощі та канцелярські товари, серед яких набори наклейок із зображеннями поїздів, пластилін, блокноти, пенали, фарби або інші сюрпризи, які стануть у пригоді під час зимових шкільних канікул.

Нагадаємо, понад 11 тис. першокласників — дітей залізничників — отримали подарунки від Укрзалізниці з нагоди 1 вересня.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?