Понад 700 студентів розпочали навчання у закладах освіти залізничного спрямування Львова, Чернівців та Здолбунова

05 вересня 2019, 13:40

Цього року навчання у закладах вищої та професійно-технічної освіти залізничного спрямування, що розташовані на території регіональної філії «Львівська залізниця», вже розпочало понад 700 хлопців і дівчат. Кампанія зі вступу на заочну форму навчання триває.

За словами студентів та учнів, вибір на користь залізничного фаху вони зробили не лише через дитячу мрію чи бажання продовжити професійну династію, а й цілком прагматично, зокрема завдяки можливості тісно поєднувати теоретичні заняття із виробничою практикою у структурних підрозділах магістралі, а також перспективою подальшого працевлаштування за обраною спеціальністю на Львівській залізниці та інших філіях АТ «Укрзалізниця».

Наприклад, у Львівському коледжі транспортної інфраструктури цьогоріч найбільшою популярністю користується спеціальність «Технічне обслуговування, ремонт та експлуатація тягового рухомого складу», а поряд із тим цього вересня у коледжі побільшало студентів денної форми навчання практично на кожній спеціальності.

За інформацією служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Львівська залізниця», із початку цього року в підрозділах магістралі працевлаштовано понад 200 випускників закладів вищої і професійно-технічної освіти залізничного спрямування.

Зауважимо, що в західному регіоні фахівців залізничного профілю готують Львівська філія та Львівський коледж транспортної інфраструктури Дніпровського національного університету залізничного транспорту ім. академіка В. Лазаряна, Чернівецький транспортний коледж, Львівське міжрегіональне та Здолбунівське вищі професійні училища залізничного транспорту, а також Чернівецький та Львівський професійні ліцеї залізничного транспорту.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?