Понад 800 тисяч пасажирів перевезла Укрзалізниця під час святкування Дня Незалежності України

30 серпня 2018, 15:51

Понад 800 тис. пасажирів перевезла Укрзалізниця під час вихідних на свято Незалежності. Про це повідомив на своїй сторінці у Twitter в. о. голови правління товариства Євген Кравцов.

«Понад 800 тис. пасажирів перевезла Укрзалізниця під час вихідних на свято Незалежності. Це на 38,5 тис. більше, ніж за відповідний період 2017 р.», — повідомив в. о. голови правління товариства Євген Кравцов.

Залізничники намагаються максимально задовольнити попит на пасажирські перевезення. Зокрема, з 23 до 27 серпня 2018 р. у внутрішньому сполученні перевезено 804,7 тис. пасажирів. Це на 38,5 тис. пасажирів (на 5 %) більше, ніж за відповідний період 2017 р. Отже, Укрзалізниця щодоби перевозила на 7,7 тис. пасажирів більше, ніж у 2017 р.

Євген Кравцов також додав, що наступного піку пасажирських перевезень залізничники очікують напередодні Дня захисника України — 14 жовтня.

Нагадаємо, для максимального задоволення потреб населення в перевезеннях залізничним транспортом цього літа Укрзалізниця призначила додатково 23 літні поїзди та збільшила періодичність курсування шести цілорічних потягів. До свят Укрзалізниця призначає додаткові поїзди залежно від попиту. Квитки можна придбати в залізничних касах або онлайн.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?