З минулого року масовим виробництвом фасованої бутильованої води для потреб пасажирів та залізничних підрозділів шести регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця» займаються два цехи Кременчуцького територіального управління філії «БМЕС».

Зокрема, впродовж 2017 року в Миргородському та Гребінківському цехах було виготовлено та реалізовано понад мільйон одиниць продукції для філії «Пасажирська компанія» та виробничих підрозділів регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця». Приміром, 280 тис. пляшок було реалізовано  у підрозділах регіональної філії «Південна залізниця»,  зокрема майже 40 тис. одиниць продукції поставлено до дитячих оздоровчих таборів «Сонячний», «Зміна», «Орлятко», «Молода Гвардія» та «Лісова казка».  

За І квартал 2018 року Кременчуцьке територіальне управління філії «БМЕС» вже виготовило 90 тис. пляшок фасованої води «Миргородське джерело» і 80 тис. од. фасованої води «Гребінківська».  

НАША ДОВІДКА

Виробничі потужності обох цехів в Гребінці та Миргороді дозволяють виготовляти до 2 млн пляшок на рік. Вперше всеукраїнського визнання фасована вода «Миргородське джерело» і «Гребінківська» здобула у 2009 році, отримавши  гран-прі конкурсу Всеукраїнського знака якості «Вища проба». У тому ж році на Сорочинському ярмарку вона отримала ще одну нагороду — грамоту за перемогу в номінації «Українська якість вищої проби». А 2011-го підрозділу видано сертифікат учасника міжнародного екологічного форуму «Довкілля для України».