Понад півтисячі автобусних квитків придбано в 2018 році у квиткових касах вокзалів станцій Одеської залізниці

08 лютого 2019, 09:51

У квиткових касах вокзалів станцій регіональної філії «Одеська залізниця» за 2018 р. пасажири придбали 512 квитків на автобуси на загальну суму 333,5 тис. грн. Найбільшу кількість автобусних квитків реалізовано в межах обслуговування Одеської дирекції залізничних перевезень (станції Вапнярка, Подільськ, Роздільна, Чорноморськ) — 298 квитків на суму 254 тис. 281 грн.

На станції Черкаси (Шевченківська дирекція залізничних перевезень) пасажири придбали 113 квитків на суму 91,5 тис. грн.

На станціях Знам’янської дирекції залізничних перевезень (Олександрія, Кропивницький, Помічна, Знам’янка) пасажири придбали 91 квиток на суму 79 тис. 135 грн. Ще 10 квитків придбали у Каховці Херсонської дирекції на суму 6,7 тис. грн.

Нагадаємо, що наприкінці 2017 р. на базі виробничого підрозділу «Одеська дирекція залізничних перевезень» стартував пілотний проект з продажу проїзних документів на автобусні рейси внутрішнього і міжнародного сполучення. Перші продажі автобусних квитків були здійснені у касі залізничного вокзалу Роздільна. Наразі відкрито 11 пунктів продажу.

Відкриття кас з продажу автобусних квитків дає змогу покращити якість обслуговування пасажирів, адже наявність подібних квиткових кас на залізничних вокзалах є додатковим варіантом організації поїздки, який дозволяє пасажирові спланувати маршрут залізничним транспортом з пересадкою на автобус та навпаки.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?