Незважаючи на снігопади та хурделиці на території України 30 листопада—1 грудня, залізниця працює в штатному режимі. Укрзалізниця повністю контролює ситуацію з рухом пасажирських та вантажних поїздів.

Цієї ночі найбільше снігу випало на території Південно-Західної та Одеської залізниць. Також незначний сніг спостерігався на території Придніпровської та Південної залізниць. Так, до заходів зі снігоборотьби було залучено вже понад 2000 залізничників та одна снігоочисна колійна машина. По всій території України від льоду та снігу було очищено 4573 стрілочні переводи та 182 переїзди. Також від снігу залізничники очищають залізничні вокзали, станції та зупинні платформи.

Завдяки злагодженій роботі залізничників затримок поїздів через негоду не було.

Для очищення станцій та платформ від снігу залізничники підготували 110 снігоочисних і 85 снігоприбиральних машин. Також Укрзалізниця підготувала до зимових перевезень 2812 вагонів, з них 2178 вагонів — на комбінованому опаленні та 634 — на вугільному. 
Укрзалізниця закликає пасажирів під час планування поїздок враховувати труднощі, що можуть виникнути через погодні умови. Також будьте обережні та уважно слухайте оголошення на вокзалах.