Постачальник харчування у швидкісних поїздах буде обраний після детального вивчення переможця аукціону

15 травня 2020, 15:00

Остаточне рішення у відборі контрагента з організації харчування пасажирів поїздів Інтерсіті та Інтерсіті+ буде ухвалено після детального вивчення переможця аукціону та внесення ним авансового платежу.

«Укрзалізниця проведе детальний аналіз роботи компанії, чия пропозиція була акцептована, щоб остаточно переконатись у надійності постачальника та якості його послуг. Після перевірки цих факторів компанія ухвалить рішення щодо доцільності укладання угоди», — зауважив член правління АТ «Укрзалізниця» Марчін Целеєвський.

Розкриття комерційних пропозицій та аукціон відбулися 14 травня 2020 р. та транслювалися на сторінці Укрзалізниці у Facebook. Найвищу ціну — 4,025 млн грн щомісячної комісійної винагороди — запропонувало ТОВ «Грінед». Для підтвердження своїх намірів та надійності майбутніх ділових відносин відібраний постачальник повинен протягом трьох банківських днів з моменту акцепту його пропозиції внести забезпечення оголошеного ним за результатами аукціону розміру щомісячної комісійної винагороди в сумі 4,025 млн грн. Згодом, після укладання угоди, постачальник протягом трьох банківських днів повинен внести на рахунок АТ «Укрзалізниця» забезпечення виконання договору в сумі, що дорівнює трикратному розміру щомісячної комісійної винагороди.

Процес підготовки та самого відбору відбувався максимально прозоро, учасникам ринку було забезпечено доступ до рухомого складу філії «УЗШК», а також надано вичерпну інформацію про технологію роботи. У технічних вимогах до учасників враховано низку зауважень представників ринку.

Участю у відборі зацікавилося дев'ять компаній, серед яких відомі потужні міжнародні та вітчизняні оператори. Після оцінки відповідності кваліфікаційним вимогам пропозицій учасників до участі в аукціоні було запрошено сім компаній, з яких шість взяли участь в аукціоні.

«Наша головна мета — високоякісний сервіс для пасажирів. Проведений відбір показав високу зацікавленість серед учасників ринку та є запорукою забезпечення такого сервісу», — резюмував Марчін Целеєвський.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?