Позов Олександра Бужора до Укрзалізниці безпідставний та необґрунтований

21 серпня 2019, 19:55

АТ «Укрзалізниця» вважає судовий позов колишнього члена правління компанії про стягнення заборгованості з оплати праці на 48,7 млн грн безпідставним та законодавчо необґрунтованим. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Олександр Бужор хоче стягнути з Укрзалізниці щоквартальні та щорічні премії, а також бонус за ефективне управління майном… Показово, що Бужора звільнили 3 червня, і вже за кілька тижнів ми повноцінно запустили оренду на ProZorro.Продажі. До цього 3 роки таких операцій не було», — повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Він також нагадав, що питання виплати винагород перебувають у компетенції Кабінету Міністрів України або наглядової ради Укрзалізниці. «Наскільки мені відомо, рішень щодо подібних виплат пану Бужору не приймалося», — зауважив Євген Кравцов.

Нагадаємо, Олександра Бужора було виведено зі складу правління АТ «Укрзалізниця» Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. № 456.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?