Працівники воєнізованої охорони Укрзалізниці за допомогою дрона викрили розкрадачів дизпального на Одещині, — Євген Кравцов

04 квітня 2019, 12:02

3 квітня 2019 року на одній із колій сортувального парку станції Рені-Наливна, що на Одещині, працівники воєнізованої охорони Укрзалізниці за допомогою дрона виявили розкрадачів дизельного пального. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Дрони в роботі. У сортувальному парку Рені-Наливна вирішили, що можуть безкарно красти пальне Укрзалізниці. Ввечері дрон зняв білу «Волгу», яка возила каністри до нашого тепловоза. ВОХР — хлопці оперативні, на місці були миттєво. Виявили сім каністр дизелю у вагоні. Поруч — порожні каністри та шланг для зливу пального. «Майстри» знайшли спільників серед наших працівників — машиніста та його помічника. Їх затримали, слідчі дії розпочали», — написав Євген Кравцов.

Керівник Укрзалізниці також застеріг тих, хто має намір у такий злочинний спосіб наживатися на крадіжках на залізниці: «Дрони мають додаткові модулі освітлення, так що охорона працює цілодобово. Це перше. А цей пілотний проект з оснащення воєнізованої охорони сучасною технікою ми реалізуємо і в інших філіях. Історії з багатомільйонними розкраданнями та абсолютною безкарністю в минулому».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?