Правоохоронці встановили зловмисника, який «замінував» Київський залізничний вокзал

10 вересня 2019, 10:05

Київською місцевою прокуратурою № 9 повідомлено про підозру 29-річному громадянину Російської Федерації, який надав неправдиве повідомлення про підготовку вибуху на залізничному вокзалі міста Києва, повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Слідством встановлено, що 29.08.2019 р. чоловік зателефонував на телефон спецлінії «102» та повідомив оператора, про те, що у камерах схову на першому та другому поверхах вокзального комплексу станції Київ-Пасажирський та у залах очікування знаходяться вибухові пристрої.

Правоохоронці та піротехніки, які виїжджали на місце події, жодних вибухових пристроїв чи вибухонебезпечних речовин не виявили.

Проведеними слідчими діями «мінера» вдалося встановити.

На даний час правопорушнику повідомлено про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч. 1 ст. 259 КК України, йому загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до шести років.

Загалом з початку року у кримінальних провадженнях за фактами неправдивого повідомлення про підготовку вибуху оголошено 19 підозр. 17 кримінальних проваджень скеровано до суду, з яких 13 — з обвинувальними актами, три — з клопотаннями про застосування примусових заходів медичного характеру, одне — з клопотанням про примусові заходи виховного характеру (щодо неповнолітнього).

Як ми писали раніше, протягом восьми місяців цього року залізничні вокзали країни «мінували» понад 80 разів.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?