При спробі піднятися на рухомий склад двоє юнаків зазнали електротравм

10 березня 2020, 16:58

Минулими вихідними двоє підлітків отримали електротравми через нехтування правилами поведінки на об’єктах залізниці.

Так, ввечері 9 березня на станції Вінниця-Пасажирська підліток 2003 р. н. піднявся на пасажирський вагон та отримав ураження електричним струмом з опіками ІІ—ІІІ ступеня.

Днем раніше, 8 березня, на станції Карлівка, що на Полтавщині, хлопець 2006 р. н. піднявся на вагон-зерновоз та отримав важку травму електричним струмом. На місця подій було викликано швидку медичну допомогу та представників Національної поліції, травмованих юнаків доправлено до лікарень.

Укрзалізниця вкотре попереджає, що робоча напруга контактної мережі — 27,5 тис. В. При наближенні до проводу ближче ніж на 2 м може виникнути електрична дуга між тілом людини і проводом та завдати електротравму з важкими наслідками для здоров’я.

Загалом цього року внаслідок ураження електричним струмом на залізничному транспорті травмовано шість осіб, із них дві смертельно. У 2019 р. на об’єктах інфраструктури Укрзалізниці ураження електричним струмом отримали 35 громадян.

Найчастіше таких травм зазнають особи, які намагаються зробити селфі на вагоні, займаються зачепінгом або викрадають елементи залізничної інфраструктури й рухомого складу.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?