Придніпровська залізниця запустила в експлуатацію ще один оновлений приміський електропоїзд

21 січня 2019, 08:18

18 січня у свій перший рейс за маршрутом Дніпро—П’ятихатки відправився ще один капітально відремонтований і модернізований приміський електропоїзд. ЕР2Т-7241 оновлено в умовах Нікопольського моторвагонного депо, звідки в жовтні 2018 р. після аналогічного комплексу ремонтних робіт вийшов приміський електропоїзд ЕР2Т-7222.

У депо капітально відремонтували механічне й електричне обладнання та електричні машини обох приміських складів, провели низку модернізацій, покликаних підвищити безпеку руху, комфортність пасажирських перевезень і роботи персоналу.

Зокрема, електропоїзди було оснащено світлодіодними прожекторами і буферними ліхтарями, які добре видно за несприятливих погодних умов; оновленими системами екстреного зв’язку пасажирів з локомотивною бригадою та інформування пасажирів через табло у вагонах; антивандальними системами з’єднання кватирок з віконними рамами. Були повністю оновлені автоматичні, салонні й тамбурні двері, лінолеумне покриття. У салонах встановили нові напівм’які сидіння з склопластиковим каркасом, металопластикові вікна із двокамерними склопакетами; сучасне сантехнічне та освітлювальне обладнання. Всередині вагони облицювали сучасними шумо- та теплоізоляційними матеріалами, а ззовні – пофарбували сучасними двокомпонентними емалями.

Як повідомили в службі приміських пасажирських перевезень, такі значні обсяги ремонтних робіт капітального характеру з одночасним поліпшенням інтер’єру вагонів на Придніпровській залізниці проводилися більше 10 років тому. 

Оновлення пасажирського рухомого складу, покращення рівня сервісу та комфорту для пасажирів є одним з пріоритетів діяльності АТ «Укрзалізниця». Тому в минулому році регіональна філія почала, а в 2019 р. планує продовжити, нарощуючи обсяги, капремонт та модернізацію приміського рухомого складу в деповських умовах.

Відсьогодні оновлений ЕР2Т-7241 двічі на добу виходитиме на маршрут Дніпро—П’ятихатки—Дніпро. З розкладом цього приміського потяга можна ознайомитися на інформаційних дошках вокзалів та станцій залізниці, а також на офіційному сайті www.dp.uz.gov.ua у розділі «Пасажирам».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?