Минулої доби, 30 липня, сторонні особи двічі втручалися в роботу Придніпровської залізниці, створюючи загрозу безпеці руху поїздів.

Так, о 10.25 на перегоні Орлівщина—Новомосковськ машиніст вантажного поїзда вагою понад 5,6 тис. т змушений був застосовувати екстрене гальмування, аби унеможливити наїзд на групу дітей. Дітлахи розважалися поблизу колії, накладаючи на рейки щебінь, аби той потрапляв під колеса потягів.

О 12.29, щоб уникнути можливих негативних наслідків наїзду на каміння, яке невідомі поклали на колії, екстрено зупиняти состав довелося локомотивній бригаді приміського електропоїзда сполученням Кривий Ріг-Головний—Нікополь. Подія сталася на перегоні Новоблочна—Батуринська.

Придніпровські залізничники застерігають громадян від незаконних дій, наголошують на їх небезпеці для пасажирів та працівників магістралі. За несанкціоновані втручання в роботу залізничного транспорту чинним законодавством передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Відповідальність за дії неповнолітніх несуть їхні батьки чи опікуни.