Придніпровські залізничники проводять снігоочисні роботи, рух поїздів здійснюється за розкладом

06 лютого 2020, 14:35

Минулої доби, 5 лютого, у регіонах обслуговування регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» пройшли рясні дощі, які невдовзі перейшли в снігопад і супроводжувалися поривчастим вітром та поступовим зниженням температури до мінусових показників.

Найбільша кількість снігу випала в районі станції Синельникове Дніпровської дирекції залізничних перевезень — до 20 см. Трохи менше на перегоні Девладове—Верхівцеве Криворізької дирекції залізничних перевезень — приблизно 10 см.

У регіональній філії заздалегідь підготувалися до негоди. Було створено спеціальний штаб для цілодобової координації дій усіх господарств зі снігоборотьби, проінструктовано персонал, що забезпечуватиме перевізний процес, а також буде задіяний у снігоочисних роботах, підготовлено необхідну техніку та інвентар.

За минулу добу в регіонах діяльності регіональної філії від снігу очищено 2362 стрілочні переводи, 122 залізничні переїзди та 34 пішохідні мости. На снігоборотьбі працювали приблизно 1700 залізничників. Затримки пасажирських поїздів не було.

Наразі працівники всіх господарств залізниці основні зусилля зосередили на прибиранні снігу й наліді на вокзалах, станціях та пасажирських платформах.

На перегоні Пологи—Комиш-Зоря, де снігові опади тривають, працює снігоочисна машина «Ветерок», на станціях Синельникове І та ІІ — дві снігоприбиральні машини СМ-2.

Рух поїздів здійснюється за графіком.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?