Придніпровські залізничники замінять одну з двох прогонових будов залізничного мосту через річку Мокра Московка в Запорізькій області

19 жовтня 2018, 18:31

На наступному тижні на придніпровських залізничників очікує перший етап складних робіт із застосуванням найсучасніших технологій: за допомогою двох кранів, які спиратимуться на тимчасові металеві опори, фахівці замінять одну з двох прогонових будов залізничного мосту через річку Мокра Московка на 188 км перегону Передатна—Ростуща, що в Запорізькій області. За другу — візьмуться у грудні.

Сьогодні комісія регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укралізниця» на чолі з директором регіональної філії Миколою Кужавським виїжджала на місце, щоб перевірити підготовку до цієї непростої операції: як іде монтаж тимчасових металевих опор та складання прогонових будов, чи належне забезпечення підготовчих та основних робіт, наскільки зручний графік їх проведення, чи дотримуються всі вимоги безпеки. Не останнє — який настрій у фахівців, яким невдовзі належить виконати унікальну роботу, що випадає на долю не кожного мостобудівника. Підготовка йде за графіком. З нетерпінням чекаємо наступного тижня!


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?