Прийом документів для відбору постачальника послуг харчування пасажирів швидкісних поїздів завершиться 4 травня 2020 р.

30 квітня 2020, 12:04

За рекомендацією незалежної експертної групи АТ «Укрзалізниця» філія «Українська залізнична швидкісна компанія» (УЗШК) подовжила термін прийому документів для відбору контрагента з організації харчування пасажирів поїздів Інтерсіті та Інтерсіті+, а також на технічній станції Дарниця. Пакети документів потенційні учасники відбору можуть надати не пізніше 4 травня цього року. На їхні численні прохання компанія вдосконалила технічні вимоги з огляду на запроваджені карантинні заходи і надіслала їх широкому колу учасників ринку.

Наразі зацікавленість висловили 11 гравців ринку. Саме на прохання компаній, які бажають взяти участь у відборі, було подовжено термін прийому документів та передбачено у технічних вимогах більш гнучкий підхід до нарахування винагороди, що враховує заповнюваність поїздів та їхню кількість у період дії обмежувальних заходів у зв'язку з епідемією COVID-19.

До 4 травня  компанії, які бажають взяти участь у відборі, мають надати на адресу УЗШК необхідні пакети документів на підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям, а також комерційні пропозиції.

Конверти з комерційними пропозиціями учасників, що будуть відповідати кваліфікаційним вимогам, розкриють одночасно. Процедура розкриття буде транслюватися онлайн у мережі інтернет.

Нагадаємо, що раніше оголошений конкурс на організацію харчування пасажирів поїздів Інтерсіті та Інтерсіті+ був скасований за рекомендацією незалежної експертної групи керівників та фахівців АТ «Укрзалізниця» і філії «Українська залізнична швидкісна компанія». Наразі здійснюється новий відбір із залученням широкого кола учасників.

Ще на початку березня експертна група Укрзалізниці провела зустріч із найбільшими гравцями у сфері надання послуг з харчування українського та глобального ринку. Потенційних контрагентів ознайомили з умовами відбору.

Усім зацікавленим компаніям було забезпечено доступ до рухомого складу УЗШК, а також надано інформацію про технологію роботи.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?