Протягом року в Одеському центрі професійного розвитку персоналу навчання пройдуть 302 працівники

11 жовтня 2019, 10:35

Від жовтня, протягом 2019/2020 навчального року, в Одеському центрі професійного розвитку персоналу навчання пройдуть 302 працівники.

У центрі сформовані групи локомотивників за спеціальностями: машиніст електровоза, машиніст тепловоза, помічник машиніста тепловоза, помічник машиніста електропоїзда, помічник машиніста дизель-поїзда, машиніст-інструктор локомотивних бригад. Також проходитимуть перепідготовку оглядачі-ремонтники вагонів та прийомоздавальники вантажу та багажу. Всього за рік планується підготувати 197 працівників цих професій. 105 машиністів пройдуть у центрі курси підвищення кваліфікації.

Також з 7 жовтня тут розпочала навчання група за спеціальністю «Помічник машиніста електровоза». 20 осіб з цієї групи отримували освіту за дуальною системою навчання у Знам’янському професійному ліцеї за фахом «Слюсар з ремонту рухомого складу 3-го розряду».

Слід зазначити, що вони працевлаштовані на виробничих підприємствах регіональної філії «Одеська залізниця» й таким чином отримують вже другу спеціальність. Це, у свою чергу, дасть змогу укомплектувати професійними кадрами штати локомотивних депо філії.

Додамо, що підготовка та перепідготовка працівників таких професій триватиме від 2 до 26 тижнів залежно від кваліфікації.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?