Родини залізничників із Синельникового отримали ордери та ключі від нових квартир

19 лютого 2020, 10:12

Учора, 18 лютого, 53 родини залізничників отримали ордери та ключі від квартир у двох новобудовах, зведених АТ «Укрзалізниця» в місті Синельникове.

За словами в. о. голови правління товариства Желько Марчека, новий будинок був зведений у межах реалізації програми будівництва житла для залізничників. «Укрзалізниця — чи не єдина компанія в Україні, яка продовжує забезпечувати своїх працівників житлом. Місто Синельникове — це великий залізничний вузол, багато мешканці якого працюють саме на підприємствах Укрзалізниці. Тому було важливо покращити їм умови проживання», — зазначив він.

Квартири у двох житлових секціях по вул. Чехова, 4-А та 4-Б отримали працівники Синельниківського локомотивного та пасажирського вагонного депо, дистанції колії, пенсіонери-залізничники, які стояли в загальній черзі, а також пільговики — багатодітні родини та родини учасників АТО.

«Ми повністю виконуємо домовленості з профспілками та взяті на себе зобов’язання. Програму з будівництва житла для залізничників будемо реалізовувати й надалі», — резюмував Желько Марчек.

Нагадаємо, що першу чергу 100-квартирного житлового комплексу на вул. Чехова було заселено в 2018 р.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?