Роман Веприцький: Нам вдалося стабілізувати ситуацію в усіх сферах життєдіяльності залізниці

16 лютого 2018, 12:08

15 лютого 2018 року в головному офісі регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» пройшла балансова комісії за підсумками роботи залізниці у 2017 році.

Як зазначив в.о. директора регіональної філії Роман Веприцький, який головував на заході, за останній квартал 2017 року спільними зусиллями менеджменту та трудового колективу вдалося стабілізувати ситуацію в усіх сферах життєдіяльності залізниці та за вийти на прибутковий річний результат роботи.

Порівняно з 2016 роком зросли показники загального вантажо- та пасажирообігу на 11,4 % та 2 % відповідно. Залізниці торік удалося отримати прибуток від вантажних перевезень та зменшити збитки від пасажирських. Є позитивні тенденції у сфері безпеки руху, матеріально-технічного забезпечення, мотивації праці, у вирішенні питань відтоку кваліфікованих кадрів, створенні належних умов на робочих місцях та виробничого побуту.

«Разом із цим, - зазначив Роман Веприцький, - залишається чимало проблем, які негативно впливають на фінансово-господарський стан залізниці. Їх треба вирішити, щоб 2018-й став роком значного комплексного покращення роботи регіональної філії, її виходу на новий рівень розвитку».

Зокрема, за словами очільника регіональної філії, у 2018 році належить суттєво покращити якісні показники використання рухомого складу – як локомотивного, так і вагонного парку; добитися зменшення експлуатаційних витрат, у тому числі шляхом мінімізації непродуктивних витрат, оптимізації режиму праці та відпочинку залізничників, приведення штатної чисельності персоналу до обсягів виконуваних робіт, тощо. Потребуватимуть посиленої уваги питання скорочення понаднормативних запасів ТМЦ та незавершених капітальних інвестицій, виробничого травматизму, охорони праці та інші.

«Залізниця вже зробила кроки до вирішення цих питань, до покращення ситуації, – розповів Роман Веприцький. – Ми добре розуміємо ті завдання, що стоять перед нами, чітко бачимо шляхи їх реалізації, а також кінцевий результат змін, яких прагнемо ми і на які нас націлює керівництво ПАТ «Укрзалізниця», особисто в.о. голови правління Євген Кравцов. Нам украй потрібне таке ж розуміння і підтримка наших дій від кожного залізничника на його робочому місці. Лише разом ми досягнемо успіху. Певен, що саме 2018 рік зробить наше життя іншим, стане для залізниці і всієї залізничної галузі вирішальним».

У ході балансової комісії керівник регіональної філії також заслухав звіти про роботу в 2017 році всіх дирекцій залізничних перевезень та служб, поставив структурним підрозділам низку завдань, реалізація яких працюватиме на позитивний результат діяльності всієї залізниці.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?