Роман Веприцький вручив Подяки Прем’єр-міністра України

28 лютого 2018, 12:41

В.о. директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Роман Веприцький відвідав Козятинську дирекцію залізничних перевезень та Шепетівське локомотивне депо. Мета візиту – вручити нагороди від Прем’єр-міністра України та принагідно поспілкуватися з трудовими колективами цих структурних підрозділів щодо завдань, які стоять перед регіональною філією в рамках реформування залізничної галузі.

За вагомий внесок у забезпечення розвитку транспортно-дорожнього комплексу, високий професіоналізм та з нагоди 25-річчя утворення Міністерства інфраструктури України Подяками Прем’єр-міністра України було відзначено трудовий колектив Козятинської дирекції залізничних перевезень та слюсаря з ремонту рухомого складу 6 розряду локомотивного депо Шепетівка Миколу Войтюка.

Вручаючи нагороди, Роман Веприцький зазначив, що залізничники Козятина та Шепетівки отримали їх цілком заслужено, і ці нагороди, безумовно, не останні.

Керівник регіональної філії також поінформував трудові колективи про фундаментальні напрями розвитку залізниці та заходи, які вживаються для їх реалізації.

За словами Романа Веприцького, важливим інструментом досягнення успіху є пряма комунікація з лінією, яка дозволяє тримати руку на пульсі життя лінійних структурних підрозділів, розташованих в 11 областях України, бачити проблеми рядових трудівників, спільними зусиллями вирішувати їх.

«За останні два місяці ми десятки разів виїжджали у регіони, проведено виїзні апаратні наради в усіх дирекціях залізничних перевезень, - зазначив Роман Веприцький. – На цей час уже виконано 99-100 % тих пропозицій, які висловили залізничники на місцях, зроблено більше, ніж за попередні роки».

За словами очільника регіональної філії, залізничники відчули, що керівництву небайдужі їхні проблеми, серед яких забезпечення спецодягом, створення належних умов праці, підвищення заробітної плати та інші. Як результат, уперше за останні роки кількість звільняючих залізничників знизилась майже удвічі.

«Повернути престиж залізничних професій, високу мотивацію та результати праці залізничників – саме на це нас націлює керівництво ПАТ «Укрзалізниці», особисто в.о. голови правління Євген Кравцов, - наголосив Роман Веприцький – Ми працюємо над виконанням цих завдань і надалі продовжимо роботу».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?