Розпочато реконструкцію колії на перегонах Кремидівка—Куліндорове та Цвіткове—Володимирівка Одеської залізниці

18 вересня 2018, 15:27

Учора, 17 вересня, на перегоні Кремидівка—Куліндорове напрямку Знам’янка—Одеса Одеської залізниці розпочато посилений ремонт 4,3 км парної колії.

Він здійснюватиметься впродовж 12-денного довготривалого вікна силами Усатівської та Снігурівської колійних машинних станцій, дистанції колії Одеса-Сортувальна, Знам’янського центру механізації колійних робіт філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» ПАТ «Укрзалізниця». Також тут працюють представники дистанції сигналізації та зв’язку Одеса-Сортувальна та Одеської дистанції електропостачання.

А з кінця минулого тижня на перегоні Цвіткове—Володимирівка тривають роботи з реконструкції непарної колії загальною протяжністю 11,8 км, які планується завершити до 27 жовтня.

Відповідно щодня, крім неділі, перегін буде закриватися на 10 год. До ремонтних робіт залучено спеціалістів і колійну техніку колійних машинних станцій Знам’янка, Вапнярка, Цвіткове та Корсунської дистанції колії, а також працівників Шевченківської дистанції сигналізації та зв’язку й Шевченківської дистанції електропостачання


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?