Сайт Запорізького залізничного ліцею став одним із кращих в області й отримав диплом

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

Вебсайт Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту (ЗПЛЗТ) назвали у числі найкращих інформаційних ресурсів області серед закладів професійної та професійно-технічної освіти.

Як повідомив кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» заступник начальника державного навчального закладу «Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту» Дмитро Лисенко, експертна комісія Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області нагородила сайт навчального закладу спеціальним дипломом. Цьогорічний успіх не є випадковим, рік тому вебресурс ЗПЛЗТ входив до числа 25 найкращих в Україні серед сотні сайтів закладів професійно-технічної освіти.

Місяць тому сайту виповнилося 10 років. Завдяки зусиллям викладачів і працівників ліцею його сторінки постійно поповнюються інформацією про залізничний транспорт, схемами й ілюстраціями спеціального обладнання. Крім того, на сайті повідомляється про взаємодію з АТ «Укрзалізниця», філією «УЗШК», регіональною філією «Придніпровська залізниця», промисловими підприємствами, де виготовляється продукція залізничного призначення. Сайт цікавий не тільки для здобувачів освіти або колишніх учнів, його гості — мешканці інших регіонів України і навіть іноземці. Абітурієнти також можуть знайти для себе всю потрібну інформацію. Аудиторія постійно розширюється завдяки створеним власним сторінкам у соціальних мережах. У період карантину через сайт здійснювалася комунікація здобувачів освіти з викладачами та забезпечувалося дистанційне навчання.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?