«Шарф запізнень поїздів», який жителька Німеччини в'язала у 2018 році, купила за 7 тис. 550 євро Deutsche Bahn

20 січня 2019, 09:30

Шарф довжиною 1,5 м жителька Німеччини в'язала протягом 2018 р. Жінка регулярно добиралася на роботу з передмістя Мюнхена і в'язала по два рядки петель кожен день. При цьому використовувала різні кольори, щоб показати, наскільки поїзди спізнювалися, повідомляє eurointegration.com.ua з посиланням на Hannoversche Allgemeine.

Сірий означає запізнення менш ніж на 5 хв, рожевий — на 5—30 хв, червоний — на понад півгодини або якщо із запізненням прибували обидва поїзди.

Фото шарфа в Twitter опублікувала дочка майстрині, журналістка Сара Вебер. Реакція користувачів була дуже бурхливою — і шарф вирішили продати на eBay.

Як пізніше з'ясувалося, шарф придбали члени команди Deutsche Bahn, які займаються діджитал-питаннями. Керівник відділу поширив відео в Twitter, на якому видно, як він і члени його команди стежать за проведенням аукціону. В якийсь момент він радісно зривається з крісла і плескає в долоні колеги.

7 тис. 550 євро, виручені за шарф, будуть використані на благодійність.

 

 Раніше Deutsche Bahn, найбільший оператор залізничного транспорту в Європі, оголосила про те, що призначає відповідального працівника за вирішення проблеми із постійним запізненням потягів.

 У 2018 р. запізнювався кожен четвертий поїзд компанії, більше третини швидкісних поїздів ICE теж прибували із запізненням, повідомила Deutsche Bahn у серпні.

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?