В Одеському центрі професійного розвитку персоналу завершився другий етап курсу цільового призначення з вивчення особливостей конструкції та експлуатації тепловозів серії ТЕ33АС американського виробника General Electric, який тривав із 18 до 23 лютого 2019 р. До нього були відібрані кращі машиністи та машиністи-інструктори філій АТ «Укрзалізниця», які працюють не менше трьох років на залізниці та мають позитивні рекомендації від депо, серед них: 12 локомотивників від Одеської залізниці, 15 — від Придніпровської та шість — від Донецької. Загалом на даний момент в Одеському центрі професійного розвитку пройшли навчання 180 залізничників.

За словами начальника Одеського центру професійного розвитку персоналу Олександра Квітка, до кінця першого кварталу планується навчання ще двох груп локомотивників.

Після того, як Одеський центр професійного розвитку персоналу обрано для навчання управління тепловозами General Electric, колектив викладачів центру підготовив і розробив відповідну програму курсів, яка була погоджена локомотивним та кадровим департаментами.

У межах регіональної філії «Одеська залізниця», нові тепловози будуть експлуатуватися на полігонах, які обслуговують два локомотивних депо — Одеса-Сортувальна (оборотне депо Арциз) та локомотивне депо Миколаїв.