Щомісячно в межах Придніпровської залізниці формуються і відправляються 43 контейнерні поїзди

01 липня 2020, 12:12

У межах регіональної філії «Придніпровська залізниця» щомісячно формуються і відправляються 43 поїзди, у складі яких понад 60 % вантажів перевозиться у контейнерах. А прибувають 34 поїзди, де у контейнерах перевозиться більше 90 % вантажів.

Як уточнила у розмові з кореспондентом «Медіацентру «Магістраль» провідна інженерка служби комерційної роботи та маркетингу Придніпровської залізниці Ольга Рибіцька, це, насамперед, феросплави, прокат чорних металів, бензол, меблі, посуд, продукти харчування (олія, патока, крохмаль, борошно, кондитерські вироби), зерно та інші вантажі. За підсумком чотирьох місяців цього року їхня загальна вага становила 435,5 тис. т, водночас рік тому — 373,7 тис. т.  

Сьогодні в межах регіональної філії «Придніпровська залізниця» постійно формуються контейнерні поїзди за маршрутами: Одеса-Порт—Дніпро-Ліски—Одеса-Порт («Дніпровець», раз на тиждень), Чорноморська—Дніпро-Ліски—Чорноморська (раз на тиждень), Нижньодніпровськ-Пристань—Чорноморська—Нижньодніпровськ-Пристань (1—2 рази на тиждень), Верхньодніпровськ—Чорноморська—Верхньодніпровськ (раз на тиждень), Верхньодніпровськ—Одеса-Порт, а з квітня цього року й до станції Поромна (раз на тиждень), Нікополь—Одеса-Порт—Поромна—Чорноморськ-Порт («Ніка», 4—5 разів на тиждень), Дніпро-Ліски—Харків-Ліски (за потреби). Крім того, у зв'язку зі значним збільшенням обсягу контейнерних перевезень АТ «Укрзалізниця» у графік руху додатково закладено ще одну нитку поїзда сполученням Одеса-Порт—Дніпро-Ліски—Одеса-Порт.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?