Цього тижня благодійну платформу «Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників», що діє у регіональній філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», поповнили ще дві історії родин, які борються за здоров’я і життя своїх дітей.

Родина слюсаря локомотивного депо Подільськ Руслана Коломійчука звернулася за підтримкою та допомогою до колег задля спасіння 5-річного сина Сашка, який вже чотири роки під наглядом лікарів лікується від еозинофільної гранулеми (гістіоцитозу клітин Лангерганса), а зараз потребує вартісного медичного обстеження і дорогого подальшого лікування.

Також за підтримкою та допомогою залізничників звернулася й родина старшого чергового стрілка поста станції Одеса-Головна Світлани Гонзи. У минулому місяці лікарі повідомили, що їх 11-річна донька Ольга має вроджений порок серця, і дівчинка потребує вартісного лікування — ендоваскулярне закриття відкритої артеріальної протоки.

Додамо, «Соціальний проект допомоги дітям батьків-залізничників» працює з червня минулого року. За цей час до проекту долучилися 10 сімей залізничників, які опинилися у скрутному становищі через тяжку хворобу дітей віком до 18 років. Наразі на сторінці проекту опубліковані історії 7 сімей, яким вкрай необхідна підтримка та допомога колег і всіх небайдужих.

Ознайомитися з цими історіями, інформацією, як допомогти або як взяти участь у проекті, можна за посиланням: http://www.odz.gov.ua/children/