Снігопади не вплинули на рух поїздів

23 січня 2019, 10:01

Незважаючи на снігопади та хурделиці на території України, залізниця працює в штатному режимі. Залізничники продовжують очищувати від снігу інфраструктуру, ситуація з рухом пасажирських та вантажних поїздів повністю контрольована.

Так, лише за минулу добу залізничники вивезли з об’єктів інфраструктури майже 34 тис. м³ снігу, очистили понад 4,5 тис. стрілочних переводів та 129 пасажирських платформ. На станціях, платформах і коліях Укрзалізниці загалом працювали майже 3 тис. залізничників, була задіяна спецтехніка — 46 колійних машин і три снігові поїзди. Робота не припинялася і вночі.

За останню добу сніг випав у Дніпропетровській, Київській, Кіровоградській, Полтавській, Черкаській, Харківській областях та в Карпатах. Подекуди сніговий покрив сягає від 37 до 61 см. За прогнозами синоптиків, наступної доби сніг та сніг з дощем очікується майже на всій території України.

Укрзалізниця закликає пасажирів бути обережними на об’єктах залізничної інфраструктури, виконувати правила поведінки на вокзалах і станціях та уважно слухати оголошення на вокзалах, адже в разі значного погіршення погодних умов можливі затримки поїздів. Також необхідно брати до уваги прогноз погоди під час планування подорожей та організації трансферу до вокзалу.

Довідка. Розгорнута довжина головних колій Укрзалізниці — 27 тис. км; повна довжина станційних колій — 12,2 тис. км; повна довжина під’їзних колій — 2,29 тис. км; стрілочних переводів — 44 632 од.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?