З 1 червня 2019 р. буде підвищено вартість проїзду пасажирів у поїздах приміського сполучення по території виробничого підрозділу «Одеська об’єднана дирекція залізничних перевезень». Тарифи збільшено відносно до чинних у середньому на 15,2 %.

Підвищення відбулося на дільницях обслуговування: Одеса—Вапнярка, Одеса—Балта, Одеса—Білгород-Дністровський, Одеса—Березівка, Подільськ—Любашівка, Рені—Етулія та у приміських поїздах формування моторвагонного депо Одеса-Застава І на всьому шляху прямування.

Зазначимо, що вартість проїзду пасажирів у приміському сполученні за новими тарифами погоджена з облдержадміністраціями Одеської та Вінницької областей та визначається залежно від відстані згідно з Правилами перевезень пасажирів. Наразі вартість повного квитка у приміському сполученні на території залізничних перевезень  встановлена від 11 грн на перших 5 км до 50 грн на 320 км залежно від дальності поїздки.

Основною причиною перегляду тарифів стало систематичне зростання цін на енергоносії, подорожчання матеріалів тощо. До того ж високий рівень збитковості приміських перевезень не дає можливості залізничникам у повному обсязі виконувати оновлення рухомого складу, підвищувати комфортність та якість обслуговування пасажирів.