Сьогодні на Південному залізничному вокзалі у Києві відбудеться презентація фільму Корнія Грицюка «Поїзд «Київ—Війна»

11 жовтня 2019, 08:27

11 жовтня об 11:00 у конференц-залі Південного залізничного вокзалу Києва відбудеться презентація трейлера фільму Корнія Грицюка «Поїзд «Київ—Війна», а також соціальної кампанії, що супроводжуватиме виробництво стрічки. Проєкт реалізується завдяки фінансуванню Українського культурного фонду та за підтримки Укрзалізниці.

Під час презентації автори фільму покажуть трейлер і проанонсують початок соціальної медіа-кампанії, головна мета якої — ініціювати суспільний діалог. Зокрема, в партнерстві з АТ «Укрзалізниця» в поїздах і на вокзалах буде розміщено плакати та листівки з пасажирами, які під час своєї подорожі поїздом № 126 взяли участь у зйомках фільму.

Також у рамках проєкту на радіо «Свобода» буде розміщено серію інтерв’ю з командою проєкту, переселенцями, військовими, ветеранами, представниками держорганів та міжнародних фондів, волонтерами. Обговорюватимуться гарячі теми повернення Донбасу, проблеми переселенців, ветеранів, програм міжнародної підтримки, співпраці громадського сектору і державних органів.

У презентації візьмуть участь режисер фільму «Поїзд «Київ—Війна» Корній Грицюк, керівниця проєкту «Поїзд «Київ—Війна» Наталія Ісаєва-Урбан, а також герої проєкту, які взяли участь у зйомках фільму.

Місце проведення заходу: конференц-зал Південного залізничного вокзалу Києва (вул. Георгія Кірпи, 4).

Акредитація для ЗМІ: [email protected] або за тел. (095) 671-43-13.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?