Сьогодні на святкових заходах до Дня Незалежності виступатимуть аматорські колективи Придніпровської

24 серпня 2019, 09:02

До Дня Незалежності України аматорські колективи залізничників виступлять на святкових концертах.

Так, в Апостоловому, на міському стадіоні «Локомотив», сьогодні проходить Міжнародна художня мега-імпреза SIRKOMEGAFEST. У програмі заплановані виступи творчих колективів Будинку науки і техніки Апостолівської дистанції сигналізації та зв’язку. Народний хор «Жайвір» підготував театралізовану постановку «Ярмарок». Також він виконає духовний гімн України «Боже великий, єдиний, нам Україну храни».

Творчі колективи Будинку науки і техніки Синельниківського локомотивного депо для святкового міського концерту підготували кращі номери. Виступатимуть залізничний народний хор «Калина», ансамбль естрадних танців «Анжеліка» та вокально-хореографічний колектив «Пульсар».

У Чаплинській філії Будинку науки і техніки ТУ БМЕС-1 24 серпня запланована низка заходів. О 17:00 на привокзальній площі свято розпочнеться з конкурсу малюнка на асфальті. Місцевій малечі запропонують пофантазувати на тему «Моя країна — Україна!». А юних любителів рухливих ігор залучать до азартних «Веселих стартів». Молодь увечері чекає запальна дискотека.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?