Сьогодні відкрито новий сезон Київської дитячої залізниці

27 квітня 2018, 15:18

Сьогодні, 27 квітня, урочисто відкрито ювілейний 65-ий сезон роботи Київської дитячої залізниці. У заході взяли участь в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, керівництво регіональної філії «Південно-Західна залізниця» та інші почесні гості.

Під час вітального слова керівник Укрзалізниці висловив упевненість у тому, що досвід, набутий учнями на дитячий залізниці, стане в нагоді в дорослому житті. «Мені відверто дуже приємно, що сьогодні залізнична професія актуальна для молодих людей, а це означає, що в залізничної галузі України є майбутнє. Нам є для кого працювати і є для кого передати залізницю в подальшому. Хлопці та дівчата, нехай це літо, цей сезон будуть успішними, і знання, які ви отримаєте на дитячій залізниці, стануть вам у пригоді в дорослій праці», - додав Євген Кравцов.

Під час урочистостей найуспішніші учні дитячої залізниці були нагороджені дипломами, а юним залізничникам, які добре склали іспити на машиніста та помічника машиніста тепловоза, вручені відповідні посвідчення.

Дитяча залізниця – це не просто цікавий інфраструктурний проект. Це перший свідомий крок дитини в доросле життя. Тут діти навчаються працювати. Загалом при 14 школах Києва та безпосередньо на базі дитячої залізниці проходять навчання більше 400 учнів у 27 гуртках. За сезон ця залізниця перевозить майже 20 тисяч пасажирів. Можливість отримати перші фахові знання мають майбутні машиністи тепловозів, помічники машиніста, чергові по залізничній станції, диспетчери руху поїздів, квиткові касири, провідники пасажирського вагона, оглядачі вагона та навіть монтери колії.

Ласкаво просимо всіх охочих відвідати дитячу залізницю за адресою м. Київ, вул. Парково-Сирецька, 4 (Сирецький парк, станція метро Дорогожичі; тролейбуси № 16, 19, 22, 27, 35, зупинка Бабин Яр; трамваї № 14, 15, зупинка І. Шевцова).

Рух поїздів здійснюватиметься по суботах і неділях з 1 травня з 10:30 до 17:20. Подорож залізничним кільцем по Сирецькому парку триває 20 хвилин.

Вартість квитка для дорослих становить 24 грн, для дітей – 18 грн, діти віком до 6 років подорожують безкоштовно.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?