Спортсмени збірної команди Одеської залізниці отримали заохочення за перемогу на спартакіаді

24 вересня 2019, 17:05

20 вересня 2019 р. в управлінні регіональної філії «Одеська залізниця» заохотили членів збірної команди магістралі, яка посіла друге місце у командній першості на ХІІ спартакіаді залізничників. Спартакіада проходила в серпні поточного року у Харкові.

Заступник директора регіональної філії з фінансово-економічних питань Олег Підлубний привітав спортсменів із досягненнями, подякував за те, що вони гідно представляють Одеську магістраль у спортивних змаганнях, і побажав їм міцного здоров’я, натхнення, подальшого розвитку та високих результатів. «Останніми роками простежується нарощування результатів: у 2017 р. наша команда на спартакіаді посіла третє місце, а у минулому році — четверте, хоча були й призові місця в окремих видах спорту. У цьому році маємо друге місце — це є високий результат, який вдалося досягти завдяки внеску кожного із вас!»

До команди від регіональної філії «Одеська залізниця» увійшли 28 спортсменів, які взяли участь у змаганнях з семи видів спорту: футзал, волейбол, армспорт, гирьовий спорт, шашки, шахи та настільний теніс.

 

Золоті призери:

— армспорт у ваговій категорій 90+ — Євген Лисаков (Миколаївська дистанція колії);

— гирьовий спорт у ваговій категорії до 80 кг — Сергій Ткаченко (Помічнянська дистанція сигналізації та зв'язку);

— настільний теніс (жінки) — Вероніка Андрющенко (ОФСК «Локомотив»);

— настільний теніс (змішані пари) — Вероніка Андрющенко та Роман Андрющенко (локомотивне депо Миколаїв).

Срібні призери:

команда з футзалу: Олег Войніков, Ігор Стародумов, Михайло Сільчук, Володимир Рудий (ОФСК «Локомотив»), Сергій Бондаренко (локомотивне депо Одеса-Сортувальна), Андрій Абрамов (Миколаївська дистанція сигналізації та зв’язку), Віктор Щур (Одеський загін воєнізованої охорони) та Віталій Мельничук (пасажирське депо «Одеса-Головна» філії «Пасажирська компанія»).

Бронзові призери:

 — гирьовий спорт у ваговій категорії 90+ — Роман Демидов (вагонне депо Знам’янка);

 — армспорт у ваговій категорії до 80 кг — Дмитро Черепович (Знам’янський загін воєнізованої охорони);

 — шашки — Любов Черниш (Шевченківська дистанція електропостачання).

Таким чином команда регіональної філії «Одеська залізниця» виборола за сумою балів загальнокомандне друге місце.

 


Поширити y соціальній мережі



Чи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?