Спорудження сучасного шляхопроводу в місті Вишневе дасть можливість швидкого та безпечного перетину залізничних колій, - Роман Веприцький

06 лютого 2018, 14:01

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» за дорученням в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниці» Євгена Кравцова планує побудувати в м. Вишневе Київської області сучасний шляхопровід над коліями. Його будівництво зніме багаторічну проблему транспортного сполучення між центром та спальними житловими масивами, які активно розвиваються в місті-супутникові Києва.

«Це буде сучасний шляхопровід: з двома смугами руху в обох напрямках, тротуарами для пішоходів, новітніми технологіями освітлення та дренажу, безперешкодним доступом для людей з обмеженими фізичними можливостями, - говорить керівник регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Роман Веприцький. – Його спорудження дасть містянам можливість швидко та безпечно перетинати залізничні колії, без «пробок» та  тривалого очікування перед закритим шлагбаумом, зменшить навантаження на діючий залізничний переїзд з активним залізничним рухом, насамперед приміським».

Роман Веприцький очолив комісію, яка виїхала на місце майбутнього будівництва, щоб визначитися з обсягами попередніх робіт, зокрема перенесенням інженерних комунікацій та залізничних споруд, які потраплять у зону будівництва.

До участі в роботі комісії були залучені й представники міської влади Вишневого, зокрема мер міста Ілля Діков. Передбачається, що місцеві органи влади братимуть участь у фінансуванні цього проекту, допоможуть також у формуванні дорожньої карти будівництва та проведенні низки робіт.

Наразі вже розпочато проектні роботи, якщо все піде за планом, старт будівництва шляхопроводу запланований на цьогорічне літо, а здача об’єкта в експлуатацію – на весну 2019 року.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?