Стратегію Укрзалізниці офіційно передано на погодження Уряду, — Євген Кравцов

05 квітня 2019, 15:37

Стратегію АТ «Укрзалізниця» на 2019—2023 рр. офіційно передано на погодження Кабінету Міністрів України. Визначальний документ розвитку компанії у середньостроковій перспективі, над яким тривалий час працювала команда фахівців та експертів, удосконалено з урахуванням усіх коментарів причетних міністерств та очікувань акціонера. Про це повідомив голова правління компанії Євген Кравцов.

«Очікуємо на погодження Стратегії АТ «Укрзалізниця» акціонером — Кабінетом Міністрів України. Після цього її затвердить наглядова рада акціонерного товариства і документ набере чинності», — розповів Євген Кравцов.

За його словами, вперше в історії Укрзалізниця матиме затверджений консолідований документ, у якому сконцентровані ключові вектори розвитку компанії за бізнес-вертикалями, що відповідає концепції реформування.

«У Стратегії відображена модель Укрзалізниці як вертикально інтегрованої компанії, окреслені основні підходи до формування корпоративних політик, визначені принципи соціального розвитку компанії», — зазначив Євген Кравцов.

За його словами, Укрзалізниця має потенціал у середньостроковій перспективі перетворитися на економічно потужну, клієнтоорієнтовану та інноваційну компанію. Для цього необхідно більше ринкових підходів, великі інвестиції та виважена державна підтримка. «Стратегія Укрзалізниці — це стратегія успіху, трансформації, викликів, ефективних дій, кращих світових практик та руху вперед», — підкреслив голова правління АТ «Укрзалізниця».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?