Новостворений стрілецький спецпідрозділ Одеської залізниці «Стрілецька команда з оперативно-профілактичної роботи» показав перші результати роботи та запобіг розкраданню дизельного пального на Миколаївщині.

На початку тижня на станції Миколаїв-Пасажирський працівниками спецпідрозділу було виявлено двох осіб, які зливали дизельне пальне з цистерни у 25-літрові каністри, та автомобіль із 33-ма каністрами, наповненими дизпальним. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу, яка склала протокол про крадіжку. Інформацію про осіб зловмисників встановлено та передано поліції для подальшого розслідування.

Крім того, під час обходу території станції Жовтнева працівники служби воєнізованої охорони виявили біля тепловоза мікроавтобус і двох чоловіків, які намагались вкрасти з баків тепловоза приблизно 180 л дизельного пального у підготовлені 30-літрові каністри. Затриманих разом із речовими доказами було передано поліцейським, котрих викликали на місце події.

За фактом події відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 КК України «Крадіжка». Введеться слідство.

Нагадаємо, що наприкінці жовтня у регіональній філії «Одеська залізниця» було створено спецпідрозділ «Стрілецька команда з оперативно-профілактичної роботи» саме задля профілактики, оперативного попередження, пошуку та недопущення розкрадань вантажів та матеріальних цінностей залізниці.