Стрільці Одеського загону воєнізованої охорони залізниці затримали крадіїв

21 грудня 2017, 13:30

У грудні 2017 року стрільці Одеського загону воєнізованої охорони служби відомчої воєнізованої охорони регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» двічі затримували та передавали до правоохоронних органів крадіїв.

Перший випадок стався 14 грудня о 23:50 – двоє стрільців затримали на місці злочину двох осіб, які на 18 колії станції Одеса-Східна на одному з вагонів зламали запірно-пломбувальний пристрій та викрали з нього 8 коробів з олією. Неподалік станції знаходився автомобіль ВАЗ 2105, поряд з яким виявлено запірно-пломбувальний пристрій, пломба та 1 короб з олією. Двох зловмисників передано до поліції.

Другий випадок стався 16 грудня о 21:00 на вокзалі Одеса-Головна: коли до стрілецької команди звернулася жінка з заявою про крадіжку сумки з документами. Стрільці, орієнтуючись на вказані прикмети, оперативно виявили на території вокзального комплексу громадянина. У нього й знаходилася викрадена сумка. Крадія передали до поліції.

Стрільців, які сумлінно виконали свій обов’язок та затримали крадіїв, керівництво філії заохотить грошовими винагородами.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?