Студенти Одеського коледжу транспортних технологій перемогли у турнірі з армспорту

18 лютого 2020, 18:28

У спорткомплексі ОФСК «Локомотив» відбулися двобої серед армрестлерів з підрозділів філій АТ «Укрзалізниця», розташованих в Одесі.

У ваговій категорії до 80 кг  у трійку лідерів увірвалися студенти Одеського коледжу транспортних технологій: перше місце — Вадим Черній, друге — Юрій Ткаченко, третє — Артем Матула. У категоріях від 80 до 90 кг та 90+ перемогли представники Одеської дистанції сигналізації та зв’язку Юрій Кутуненко та Петро Степаненко. Друге та третє місця у категорії від 80 до 90 кг посіли вохрівці Сергій Баца та Іван Моспан, 90+ — відповідно, студент коледжу Сергій Косовський та Геннадій Корч з Одеської дирекції філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».

У командному заліку першість виборола студентська молодь, друге місце дісталося зв’язківцям, третє — вохрівцям.