Студенти Одеського коледжу транспортних технологій увійшли до трійки лідерів челенджу «Заради руху»

Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

Одеське обласне відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України підбило підсумки челенджу «Заради руху».

Нагадаємо, що студенти вищих навчальних закладів І—ІV рівнів акредитації Одеської області та учні закладів професійно-технічної освіти Одеси і Чорноморська мали в межах заходу робити вправи «планка» та «віджимання».

Змагання проводились у два етапи. На першому 10 хлопців та 10 дівчат з Одеського коледжу транспортних технологій боролися за право представляти заклад у фіналі. Як дізналися кореспонденти «Медіацентру «Магістраль», найсильнішими та найвитривалішими стали Віктор Костриця у віджиманні та Дар’я Щуцька у виконанні вправи «планка». Обидва учасники навчаються за спеціальністю «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті» і виступають за коледж у міських та обласних змаганнях у різних видах спорту.

Вони гідно показали себе на завершальному етапі челенджу й увійшли до трійки лідерів. Віктор Костриця серед хлопців зумів вибороти друге місце, віджавшися 52 рази, а Дар’я Щуцька посіла третє місце серед дівчат, протримавшись у вправі «планка» 6 хвилин.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?