Створено електронну базу обліку колісних пар та інших комплектуючих для ремонту вагонів

08 липня 2019, 11:38

Укрзалізниця впровадила систему електронної паспортизації колісних пар. Про це повідомив директор Департаменту вагонного господарства АТ «Укрзалізниця» Олег Мотін. Також задля уникнення фальсифікацій застосовується інноваційна система нанесення на вироби індивідуальних номерів.

«На дисках коліс гарячим способом виштамповуються номери, які практично неможливо збити, — розповів Олег Мотін. — Таким чином є можливість відслідкувати походження і приналежність кожної колісної пари. Це помітно знижує активність крадіїв. Також створено електронну базу головних магістральних частин, авторежимів та авторегуляторів. Зараз почалося її наповнення. І незабаром ми зможемо чітко обліковувати кожну деталь».

За словами фахівця, нині всі комплектуючі, необхідні  для ремонту приватних вагонів на виробничих потужностях Укрзалізниці, постачають замовники. При цьому компанія наполягає на тому, щоб всі комплектуючі, які вони постачають, були новими. Адже завжди є висока ймовірність, що вживані деталі зняті з діючих вагонів. При виявленні таких деталей Укрзалізниця передає матеріали до правоохоронних органів.

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?