Створено філію «Експертно-технічний центр» АТ «Укрзалізниця»

05 травня 2020, 10:48

Як повідомив кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» член правління АТ «Укрзалізниця» Франтішек Буреш, в межах реформування виробничої вертикалі створено єдиний експертно-технічний центр, що об’єднує всі територіальні центри. У філії «Експертно-технічний центр» передбачено майже 300 штатних одиниць, які будуть переведені з регіональних філій згідно з погодженим планом.

Це дасть змогу значно підвищити ефективність роботи експертів, які обстежують об’єкти підвищеної небезпеки та максимально ефективно розподіляти персонал і обладнання по території всієї Укрзалізниці без прив’язки до регіонального розташування. Також персонал єдиного центру зможе набути додаткових компетенцій, акредитації, атестації та особисті кваліфікації на виконання багатьох видів робіт задля гарантування безперебійної та безпечної експлуатації технічного обладнання, рухомого складу й елементів інфраструктури.

Філією планується надати послуги на суму 80 млн грн для підприємств АТ «Укрзалізниця», з яких більше 10 млн грн — додатковий прибуток.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?