Вироком Подільського районного суду м. Києва 27-річного чоловіка, який брав участь у розгромі столичної електрички в липні минулого року, засуджено до двох років позбавлення волі з випробуванням строком на два роки за ч. 2 ст. 296 КК України.

Вказаним вироком суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та підозрюваним. Згідно з угодою чоловік, діями якого не було спричинено тілесних ушкоджень пасажирам електрички, беззастережно визнав свою вину у хуліганських діях, щиро розкаявся та активно сприяв викриттю співучасників. Завдяки цьому було встановлено ще двоє учасників вказаних подій та 10 січня 2019 р. їм було повідомлено про підозру, повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Крім того, підозрюваний погодився відшкодувати збитки, завдані його діями. 

Нагадаємо, 30 липня 2018 р. група молодиків силоміць зупинила електричку між станціями Сирець та Вишгородська. Зловмисники розмалювали вагони, закидали камінням людей та застосували проти них сльозогінний газ.

На даний час у кримінальному провадженні встановлено участь та оголошено про підозру п'ятьом особам.

Слідство триває. Інші учасники злочину встановлюються. Процесуальне керівництво у провадженні здійснює Київська місцева прокуратура № 7.