З ініціативи виконавчого директора регіональної філії «Львівська залізниця» Романа Черніцького святкових вихідних профактив первинних профспілкових організацій та керівництво відокремлених структурних підрозділів регіональної філії, в яких працювали залізничники, що загинули у боях, захищаючи східні кордони держави від ворожих зазіхань, побували у домівках полеглих героїв. Залізничники низько вклонилися дружинам і матерям загиблих колег, від імені усіх чоловіків Львівської залізниці привітали жінок зі святом весни, вручили квіти та матеріальну допомогу.

— Гіркоту втрат, яких завдала колективу Львівської залізниці неоголошена війна, не порівняти із болем та розпачем, якими сумна звістка із поля бою вразила найближчих, найрідніших жінок наших колег-героїв, — зазначив Роман Черніцький. — Пам’ятаючи про подвиг побратимів, наш моральний та соціальний обов’язок — бути поруч у смутку і в радості із рідними та близькими полеглих залізничників, підтримувати та допомагати їм у будь-якій потребі.

Зазначимо, що від початку бойових дій на Сході країни шестеро працівників регіональної філії віддали свої життя у боротьбі за цілісність та незалежність держави, ще один залізничник Львівської магістралі назавжди увійшов до числа невмирущих героїв Небесної Сотні.