Торги на закупівлю 60 тис. тонн дизельного пального оголосили за оновленою формулою – Євген Кравцов

23 листопада 2017, 19:13

Сьогодні, 23 листопада, ПАТ «Укрзалізниця» оголосила електронні торги на закупівлю 60 тис. тонн дизельного пального із застосуванням формульної зміни ціни. Наразі оголошено три тендери по 20 тис. тонн кожний, очікувана вартість закупівлі – 1,672 млрд грн з ПДВ.

«Ми оголосили торги за оновленою моделлю формульного визначення ціни. Врахували усі побажання трейдерів та внесли відповідні зміни до тендерної документації, тому очікуємо повного взаєморозуміння. Впевнений, що нова формула – це справедливий механізм розрахунку ціни, який дозволить сформувати довгостроковий запас пального та забезпечити стабільну роботу галузі», – зазначив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Крім того, керівник галузі нагадав, що Укрзалізниця з серпня поточного року жодного разу не переглядала ціну за підсумками торгів.

Пропозиції від компаній прийматимуться до 26 грудня 2017 року.

Нагадаємо, формульна зміна ціни надає можливість змінювати закупівельну ціну дизельного пальним враховуючи цінові котирування Platts та курсу валют . Так в залежності від коливань на ринку ціна за контрактом може збільшуватися або зменшуватися за формулою із застосуванням індексу зміни показників Platts.

Крім того, з метою безперебійного та стабільного забезпечення залізниці дизельним пальним на 2018 рік 21 листопада поточного року було оголошено 5 електронних торгів загальним обсягом 50 тис. тонн та вартістю майже 1,4 млрд. грн з ПДВ – якість палива регламентується постановою КМУ від 1 серпня 2013 р. № 92.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?