Торік енергетики Придніпровської завдяки роботі на ОРЕ модернізували дві підстанції та оновили колісний парк техніки

22 травня 2020, 11:57

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у 2019 р. було схвалено Інвестиційну програму з розподілу електричної енергії АТ «Укрзалізниця» на суму понад 427 млн грн. Із них більше 67 млн грн освоєно господарством електропостачання регіональної філії «Придніпровська залізниця».

Як розповів кореспонденту «Медіацентру «Магістраль» заступник начальника профільної служби Роман Моторін, понад 49 млн грн із них було спрямовано на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази, електричних мереж і тягових підстанцій. Зокрема, відбулося переоснащення тягових підстанцій Федорівка та роз’їзд 5 км, що розташовані на важливих напрямках.

Вдалося покращити й колісний парк техніки господарства. Так, для Нікопольської дистанції електропостачання вперше закупили автокран КС-55727-С12 вантажопідйомністю 25 т на шасі МАЗ.

Довідка

Ще у 2012 р. Укрзалізниця, перейшовши на закупівлю на оптовому ринку електроенергії (ОРЕ), стала ліцензіатом на постачання та передачу електричної енергії різним споживачам. Отриманий прибуток від своєї діяльності на зовнішньому ринку спрямовується на виконання Інвестиційної програми, схваленої Національною комісією. У 2019 р. отримані кошти було використано на розвиток інфраструктури господарства електропостачання, локальних мереж, закупівлю нових технічних засобів, а також на посилення контролю за якістю електроенергії.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?