Триває реконструкція контактної мережі по станції Апостолове Криворізької дирекції залізничних перевезень

13 травня 2020, 15:09

Уже понад місяць призупинений рух приміських та пасажирських поїздів. Відтак на одному з головних напрямків вантажного і пасажирського ходу Кривий Ріг—Запоріжжя регіональної філії «Придніпровська залізниця» енергетикам почали надавати більше вікон для проведення модернізації контактної мережі.

Зокрема, як уточнили кореспонденти «Медіацентру «Магістраль», на станції Мирова було демонтовано п’ять незадіяних опор контактної мережі та змонтовано одну нову. Фахівці перевели навантаження фідерних ліній та роз’єднувачів на нові опори, виконали інші монтажні роботи та перевантажили комплектно-трансформаторні підстанції КТП-10 кВ на нові залізобетонні пасинки, які встановлені на лінії. Окрім того, замінили дефектні опори на перегонах від станції Дніпробуд ІІ (Запоріжжя) до станції Кривий Ріг-Головний, а також дефектні дерев’яні перехідні опори на переїздах на залізобетонні та перевели на них навантаження.

За словами начальника Нікопольської дистанції електропостачання Віктора Юхименка, реконструкція контактної мережі станції Апостолове триває. Роботи виконуються за графіком. Зокрема, наприкінці квітня під час довготривалого вікна було встановлено 48 опор, 13 залізобетонних анкерів, змонтовано вісім дво-, три- і чотириблокових жорстких поперечин. Наступний етап робіт розгортається вже зараз, після травневих свят. 

Він також підкреслив, що всі працівники забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфектором. Запаси постійно поповнюються. На перегонах електромонтери працюють винятково у масках. Роботи планують так, щоб люди не згуртовувалися більше двох—трьох осіб.       


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?