Центри професійного розвитку персоналу Донецької залізниці відновили навчальний процес

27 червня 2020, 10:26

Центри професійного розвитку персоналу у Бахмуті та Лимані регіональної філії «Донецька залізниця» відновили роботу після тримісячної перерви. Це стало можливим завдяки послабленню карантинних умов та новому етапу протиепідемічних заходів в Україні. Так, у Бахмуті зараз навчається 115 залізничників, а в Лимані — 148.

З метою недопущення поширення коронавірусної інфекції та для безпеки здоров’я під час навчального процесу вживається низка заходів:

— на вході в корпус та при поселенні в навчально-побутовому комплексі проводиться щоденний температурний скринінг;

— діє контроль маскового режиму;

— систематично слухачам проводиться інструктаж щодо дотримання санітарних і протиепідемічних заходів;

— двічі на день проводиться вологе прибирання приміщень та кожні дві години обробка дезінфікуючими засобами всіх робочих поверхонь;

— регулярне провітрювання приміщень.

Слухачі навчаються в групах кількістю не більше 10 осіб із розміщенням по одному за столом, збільшено відстань між столами та посадковими місцями, а також розміщення в гуртожитках не більше двох осіб у кімнаті.

З метою зменшення скупчення слухачів у приміщеннях центрів графік занять в групах побудований за індивідуальним розкладом (для кожної групи), заняття проводяться протягом дня в різний час.

У центрах до викладацької роботи залучаються досвідчені викладачі та інженерно-технічні працівники структурних підрозділів регіональної філії «Донецька залізниця».

До кінця року в центрах професійного розвитку персоналу Донецької залізниці заплановано навчання понад 1120 залізничників. Навчання проводиться за 38 ліцензованими робітничими професіями з видачею свідоцтва про присвоєння (підвищення) виробничої кваліфікації й посвідчення на право виконання робіт з підвищеної небезпеки.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?