Цікаві історії від Укрзалізниці — в Instagram

22 березня 2019, 14:02

Укрзалізниця спільно з блогером Надією Румянцевою започатковує новий пізнавальний проект. Тепер щоп’ятниці на сторінці Zalizni в Instagram можна ознайомитися з цікавими історіями про роботу залізничної галузі, побачити фото станцій, вокзалів та отримати іншу пізнавальну інформацію про сталеві магістралі.

«Подорожуючи Україною, я зібрала чималий архів фотографій та історичних фактів про українську залізницю: вокзали, станції, депо. Багато про що я дізнавалася від залізничників. Це маловідома інформація. Спочатку запланували разом із Укрзалізницею вести в Instagram історичну рубрику #ЗалізніДописи. Сподіваюсь, підписникам буде цікавий новий проект. Це фактично подорож у просторі й часі залізницею», — поділилася думками Надія Румянцева.

Сьогодні на сторінці Zalizni опубліковано перший пост нової рубрики #ЗалізніДописи — цікавинку з історії станції Коломия.

«15 вересня 1880 року сам австрійський цісар — імператор Франц Йосиф I — відвідав цей вокзал. Він один із найстаріших на території України. Відкритий 1866 року за часів будівництва Львівсько-Чернівецько-Ясської залізниці. Але приміщення вокзалу виявилося замалим, і вже 1867 року його розширили, а 1898-го — реконструювали. У 1902 році до вокзалу добудували ще одне крило, і він набув свого нинішнього вигляду. Вокзал станції Коломия», — йдеться в повідомленні.

Надія Румянцева має високий рівень довіри своєї аудиторії. Вона вже понад сім років цікавиться залізничною тематикою, подорожує залізницею України.

За словами Надії, за цей період вона відвідала понад 500 станцій і кожну з них вважає цікавою по-своєму. Її шлях до сердець аудиторії простий: щирість, активна життєва позиція та позитив, незважаючи на деякі зауваження до деяких аспектів у роботі залізниці. Вона знається на тому, про що розповідає, і сміливо транслює свої думки в соцмережах. Нещодавно інтерв’ю про її захоплення залізницею було надруковано в галузевій газеті «Магістраль-Експрес».

Крім того, на сторінці Zalizni публікуються відео про залізничників — працівників галузі.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?