Цими вихідними у Дніпропетровському регіоні сніг прибирали понад 800 залізничників та до 10 одиниць техніки

04 лютого 2019, 14:20

Цими вихідними в снігоочисних роботах у Дніпропетровському регіоні було задіяно понад 800 залізничників та до 10 одиниць техніки, йдеться на сторінці регіональної філії «Придніпровська залізниця» в Facebook.

Відлига перетворила вулиці багатьох населених пунктів Дніпропетровщини на суміш бруду, води та льоду, яку змушені долати автомобілі та пішоходи. Інший вигляд мають інфраструктурні об’єкти Придніпровської залізниці — вокзали, станції, посадкові платформи, переходи через колії завдяки добре організованій та копіткій роботі залізничників. Роботу з очищення інфраструктури від злежалого снігу та наморозі, яка утворюється щоночі, тут не припиняють.

Пріоритет для залізничників — безпека і комфорт людей, які користуються залізничним транспортом, та безпека руху. Окрім того, зима відступила ненадовго. Тож у разі нових рясних опадів боротися зі снігом буде швидше та легше.

«Це колосальна праця, велика вдячність людям, які все це прибрали», — зазначає в коментарі користувачка Facebook Зінаїда Горяная.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?