Цього літа в таборах та оздоровницях відпочило майже 2 тис. дітей залізничників Львівської магістралі

19 серпня 2019, 15:07

Серед найпопулярніших місць дитячого відпочинку та оздоровлення традиційно було узбережжя Чорного моря. Загалом понад 1 тис. дітлахів із сімей залізничників з усіх регіонів, які об’єднує Львівська магістраль, побували в оздоровчому таборі «Прибережний», що в смт Лазурне Херсонської області.

Ще понад 850 хлопців та дівчат упродовж цього літа відвідали дитячі табори та оздоровниці у кількох мальовничих куточках західного регіону. Серед улюблених місць веселого та корисного дозвілля дітлахів — дитячий оздоровчий табір «Трембіта» Ужгородської територіальної профспілкової організації Львівської залізниці, що в с. Циганівці, неподалік обласного центру Закарпаття, а також оздоровчо-лікувальний комплекс «Ровесник» в с. Комарів Сокальського району Львівщини і табір «Едельвейс» у смт Микуличин Яремчанського району на Івано-Франківщині. Крім того, діти залізничників, які потребували цільового оздоровлення, мали можливість поїхати у дитячий санаторій «Джерело», що в Трускавці.

Загалом цього року завдяки ефективним та злагодженим зусиллям профспілкових організацій магістралі та керівництва залізниці, літня дитяча відпочинково-оздоровча кампанія пройшла якісно та безпечно. Таким чином діти збагатилися позитивними враженнями, оздоровилися та набралися сил для успішного початку нового навчального року.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?